Cytaty o zmianach

Zbiór cytatów na temat zmiana.

Razem 197 cytatów o zmianach:


Joanna Senyszyn Fotografia
Joanna Senyszyn94
polska działaczka polityczna, ekonomistka
„Będziemy mieć rząd ziemniaczano-buraczany.“ Źródło: program Zmiana premiera, TVN24 [po dymisji Kazimierza Marcinkiewicza, 8 lipca 2006]Grzegorz Ryś Fotografia
Grzegorz Ryś4
polski duchowny katolicki
„Kościół nie twierdzi, że w związku homoseksualnym nie można wychować dziecka po chrześcijańsku.“ Źródło: rozmowa Artura Sporniaka, Kościół czeka zmiana wrażliwości, „Tygodnik Powszechny”, 19 października 2014.
John Maynard Keynes Fotografia
John Maynard Keynes34
angielski ekonomista
„W gospodarce pieniężnej zmiana poglądów dotyczących przyszłości może z natury rzeczy wywierać wpływ na rozmiary zatrudnienia, a nie tylko jego kierunki.“ Źródło: Ogólna teoria zatrudnienia, procentu i pieniądza, przeł. Michał Kalecki, Stanisław Rączkowski, PWN, Warszawa 2003, s.3.

Ireneusz Mazur Fotografia
Ireneusz Mazur26
polski trener siatkówki
„Tomasz Swędrowski:' Mamy zmianę, Paweł Mikołajczak, to była dobra zmiana w pierwszej partii.
'Ireneusz Mazur:' Generalnie mamy czas dobrych zmian.“
Źródło: mecz PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów-AZS Politechnika Warszawska, 30 grudnia 2016 r. [http://www. ipla. tv/Asseco-resovia-rzeszow-onico-azs-politechnika-wars/vod-7316580 ipla. tv]„Chcę jasno zaapelować: jako katolicy nie możemy sobie odpuszczać uczestniczenia w wyborach. Jeśli ktoś mówi, że do wyborów nie idzie bo nie chce wybierać między złym a gorszym to się myli. Tak nie jest. Wybieramy między zmianą, a trwaniem władzy, która niszczy nasz kraj.“ Źródło: [http://wpolityce. pl/polityka/245333-ks-prof-bortkiewicz-o-postawie-komorowskiego-to-cynik-i-demagog-jego-katolicyzm-pozostaje-jedynie-w-sferze-deklaracji-nasz-wywiad Ks. prof. Bortkiewicz o postawie Komorowskiego: To cynik i demagog. Jego katolicyzm pozostaje jedynie w sferze deklaracji], wpolityce. pl, 21 maja 2015.

Stanisław Gądecki Fotografia
Stanisław Gądecki12
polski duchowny katolicki, arcybiskup
„Nastąpił ogromny przełom. Po wojnie nie było jeszcze takiego zjednoczenia państwa i Kościoła.“ wypowiedź na temat stanu stosunków państwo-Kościół w Polsce w okresie rządów Prawa i Sprawiedliwości od 2015.