Tom Jones cytaty

Tom Jones Fotografia
1  0

Tom Jones

Data urodzenia: 7. Czerwiec 1940

Reklama

Tom Jones, właśc. sir Thomas Jones Woodward wym. – brytyjski piosenkarz, gitarzysta, prezenter telewizyjny i aktor. Od roku 2006 sir Thomas – Knight Bachelor.

Jego popularność wyznaczają niezliczone ilości przebytych tras koncertowych w Europie, USA i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień. Przez fanów podziwiany za śpiew, improwizację, wspaniały kontakt z publicznością, sceniczną charyzmę i energię. Wielu krytyków muzycznych określa go mianem ikony popkultury na miarę Elvisa Presleya, czy Michaela Jacksona. Uznawany jest za jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku. Wylansował kilkanaście przebojów, które na stałe weszły do historii światowej muzyki rozrywkowej, m.in. She's A Lady, It's Not Unusual, Delilah, The Green, Green Grass of Home czy Sex Bomb.

Cytaty Tom Jones

Reklama

„When I was younger I got into fights with my brother. Now I’m older, I can’t get into any bother... now if I explode, I’m the one who’s going to die. I’m an old man.“

— Tom Jones
"Tom Jones: 'I have a temper that frightens me'" http://www.radiotimes.com/news/2012-04-28/tom-jones-i-have-a-temper-that-frightens-me, Radio Times, 28 April 2012.

Dzisiejsze rocznice
 Clarín Fotografia
Clarín
1852 - 1901
Edward Grey Fotografia
Edward Grey3
1862 - 1933
Siméon Denis Poisson Fotografia
Siméon Denis Poisson
fizyk i matematyk francuski 1781 - 1840
Andrzej Maksymilian Fredro Fotografia
Andrzej Maksymilian Fredro66
polski pisarz polityczny 1620 - 1679
Następne dziesiejsze rocznice