CM Punk cytaty

CM Punk Fotografia
1  0

CM Punk

Data urodzenia: 26. Październik 1978

Reklama

Phillip Jack Brooks, znany jako CM Punk – amerykański profesjonalny wrestler, do 2014 walczący w World Wrestling Entertainment w rosterze RAW.

Straight Edge Warrior jest najszybszym zdobywcą „potrójnej korony” – w latach 2008–2009, w ciągu 203 dni zdobył WWE World Heavyweight Championship, WWE World Tag Team Championship i WWE Intercontinental Championship. Na Over The Limit 2010 w walce przegrał z Reyem Mysterio i Rey zgolił mu włosy. 11 października 2010 został przeniesiony na RAW, gdzie został komentatorem, następnie dnia 28 grudnia przyłączył się do Nexus. Na RAW 3 stycznia 2011 roku został liderem grupy Nexus. Podczas Capitol Punishment wygrał z Reyem Mysterio.

CM Punk został zawieszony po swoim wystąpieniu na Raw Roulette 27 czerwca 2011, podczas którego obraził zarząd WWE, swoich współpracowników oraz fanów WWE. Mimo tego, dzięki interwencji Johna Ceny, prezes federacji zgodził się na odbycie walki podczas gali Money In The Bank 17 lipca 2011, gdzie w walce wieczoru pokonał ostatecznie Johna Cenę i zdobył po raz pierwszy WWE Championship. Po tym wydarzeniu Brooks przeszedł face turn. Na SummerSlam wygrał z Johnem Ceną walkę o WWE Championship, ale swoją walizkę Money in the Bank wykorzystał Alberto Del Rio i odebrał Punkowi pas. 2 października 2011 walczył przeciw Johnowi Cenie i Alberto Del Rio o WWE Championship, którą przegrał na rzecz tego drugiego. Na gali Survivor Series 20 listopada 2011 r. pokonał Alberta Del Rio w walce o WWE Championship i od tego czasu był mistrzem World Wrestling Entertainment.

Pas mistrzowski obronił na gali TLC 2011 , na pierwszej gali RAW w 2012 i na gali Royal Rumble . 20 lutego 2012 na gali Elimination Chamber ponownie obronił tytuł w walce przeciwko Chrisowi Jericho, The Mizowi, R-Truthowi, Kofiemu Kingstonowi i Dolphowi Zigglerowi, zwyciężył w walce na WrestleManii XXVIII o WWE Championship przeciwko Chrisowi Jericho. Na Extreme Rules obronił pas w Street Fight Matchu przeciwko Chrisowi Jericho. Podczas gali Over the Limit obronił on swój tytuł mistrzowski przed Danielem Bryanem. Na gali No Way Out zmierzył się z Kanem i Danielem Bryanem w Triple Threat Match, a stawką pojedynku miał być pas mistrzowski WWE. Ostatecznie Punk obronił tytuł. Po raz kolejny na Money in the Bank obronił swój pas w walce przeciwko Danielowi Bryanowi w meczu, w którym sędzią specjalnym była AJ Lee. W trakcie tysięcznego odcinka Monday Night RAW bronił swojego pasa w pojedynku z Mr. MITB Johnem Ceną. Pojedynek zakończył się dyskwalifikacją po interwencji Big Showa. Po pojedynku Punk zaatakował The Rocka, co zapoczątkowało jego heel turn. Na Royal Rumble po 434 dniach posiadania stracił WWE Championship na rzecz The Rocka.

13 czerwca 2014 r. poślubił byłą divę i byłą mistrzynie div WWE AJ Lee. 22 listopada podpisał kontrakt z UFC na walki w 2015 roku.

Cytaty CM Punk

„John'ie Cena, kiedy leżysz tam, mam nadzieję najbardziej niewygodnie jak to możliwe, chcę żebyś wysłuchał mnie. Chcę abyś to sobie uporządkował, ponieważ zanim za trzy tygodnie odejdę z twoim pasem WWE Championship, mam wiele rzeczy, które chcę wyrzucić z siebie. Nie darzę cię nienawiścią John, nie czuję nawet anypatii. Lubię cię, lubię ciebie o wiele bardziej niż lubię większość ludzi na zapleczu. Nienawidzę tego pomysłu, że jesteś najlepszy. Ponieważ nie jesteś. Ja jestem najlepszy. Jestem najlepszy na świecie. Jest jedna rzecz w której jesteś lepszy niż ja, i jest to całowanie tyłka Vince'a McMahona. Jesteś w tym tak dobry jak kiedyś Hulk Hogan. Nie wiem czy jesteś w tym tak dobry jak Dwayne- on jest bardzo dobrym lizodupem. Zawsze taki był i nadal jest. [Zwraca się do kamery i macha do niej] Ups, zniszczyłem czwartą ścianę.
Jestem najlepszym wrestlerem na świecie. Byłem najlepszy od pierwszego dnia, kiedy przybyłem do tej firmy, i byłem oczerniany i nienawidzony od dnia, kiedy Paul Heyman dostrzegł we mnie to, czego nikt inny nie chciał zauważyć. Tak jest, jestem chłopakiem od Paula Heymana. Wiecie kto jeszcze jest chłopakiem od Paula Heymana? Brock Lesnar, który odszedł tak jak ja teraz odchodzę, ale największą różnicą między mną a Brockiem jest to, że ja odejdę z mistrzostwem WWE.
Tyle razy wznosiłem się na wyżyny, zanim zrozumiałem, że wymagania Vince'a McMahona są niemożliwe do spełnienia. Jedyną prawdziwą rzeczą jestem ja i fakt, że dzień po dniu przez sześć lat udowodniłem wszystkim na świecie, że jestem najlepszy za mikrofonem, w ringu, nawet jako komentator. Nikt nie może mi nic zarzucić. I nie ważne ile razy to udowodnię, i tak nie jestem na waszych pięknych kolekcjonerskich kubkach, nie jestem na mnie na okładkach magazynu, jestem marginalnie promowany, nie mam szans na występy w filmach, oczywiście nie ma mnie w żadnym gównianym show na USA Network, nie ma mnie na plakacie WrestleManii, nie ma mnie nawet w czołówce rozpoczynającej program. Nie goszczę u Conana O'Briena, nie ma mnie u Jimmy'ego Falcona, ale faktem jest, że powinienem tam być; a to, że Dwayne jest w walce wieczoru przyszłorocznej WrestleManii, a ja nie wywołuje u mnie złość.
[Zwraca się do widowni] O, hej, pozwólcie mi coś wyjaśnić. Ci którzy mnie wspierają teraz, jesteście równie dużą przyczyną mojego odejścia jak wszystko inne, bo teraz popijacie z tych kolekcjonerskich kubków, kupujecie te magazyny na których okładkach nie ma mnie i potem o 5 rano na lotnisku próbujecie rzucić to w moją twarz chcąc dostać autograf, który potem staracie się sprzedać na eBay'u, ponieważ jesteście zbyt leniwi, aby pójść do prawdziwej pracy.
Odchodzę z mistrzostwem WWE 17 lipca i kto wie? Może będę go bronić w New Japan Pro Wrestling. Może wrócę do Ring of Honor. [Macha do kamery] Hej, Colt Cobana, jak się masz? Powodem mego odejścia jesteście wy, ponieważ po moim odejściu dalej będziecie pompować pieniądze w tą firmę. Jestem tylko szprychą w tym kole, które i tak będzie się kręcić i ja to rozumiem. Vince McMahon i tak będzie zarabiał pieniądze pomimo samego siebie. Jest milionerem, który powinien być miliarderem. Wiecie dlaczego nie jest miliarderem? Ponieważ otacza siebie dwulicowym, niedorzecznym, kretyńskim towarzystwem, które mu przytakuje jak John Laurinaitis, który mówi mu wszystko co chce on usłyszeć. I chciałbym myśleć, że może ta firma będzie lepsza po śmierci Vince'a McMahona, ale faktem jest, że zostanie ona przejęta przez jego idiotyczną córkę, bezmyślnego zięcia i resztę tej głupiej rodziny. Pozwólcie mi powiedzieć osobistą historię o Vince'ie McMahonie. OK. Kiedy robiliśmy tę całą kampanię... [Mikrofon zostaje wyłączony]“

— CM Punk
Nieskryptowane promo za które Punk został zawieszony.

„Straight edge means I'm drug free, alcohol free, and better than you.“

— Phil Brooks, Straight Edge significa che sono libero da droghe, libero dall'alcol e migliore di voi]

Reklama

„I'm proud to live here, i'm proud to be from here, i am not proud to live amongst people like you, you are the scum of the earth, and you have ruined a beautiful city, and that for a second time should be burned to the ground, and in it's ashes, i and i alone will build a Straight-edge utopia. And speaking of fat people that nobody likes, we all saw The Big Show knock me out with his big stupid ham-fist.“

— Phil Brooks
Context: I love Chicago. [Crowd cheers] I love the parks, i love Navy Pier, i love the skyline, i love the museums, i love the history, I LOVE CHICAGO! [Crowd cheers] What i hate, what i hate, what i despise... is the inhabitants of Chicago. You! [Points to the crowd] You! [Points to the camera] You [points to the crowd again] ruined my beautiful city! You.. you middle class, lazy teamsters. You corrupt politicians, you corrupt police officers. The horrible horrible Chicago White Sox. The Susie Homemakers who fatten up their children with fast food, and then eat a bottle of pills and pass out on the couch. The out of work dads, you people make me sick! [Crowd boos slightly] I'm proud to live here, i'm proud to be from here, i am not proud to live amongst people like you, you are the scum of the earth, and you have ruined a beautiful city, and that for a second time should be burned to the ground, and in it's ashes, i and i alone will build a Straight-edge utopia. And speaking of fat people that nobody likes, we all saw The Big Show knock me out with his big stupid ham-fist. [Raises fist to camera] And yet, unlike all of you, i don't run away. I stand here on my own two feet, and i stand here defiant. I stand here confident. This is my house, and i run from nobody. Not any of you, not somebody that's a foot taller, not somebody that outweighs me by 250 pounds. Tonight, i am David. And Big Show, he can be Goliath. And my slingshot is the power of almighty Straight-edge! Night of Champions - September 19, 2010

„Okay, I get it. You people destroy billions of brain cells on a daily basis with your excess consumption of alcoholic beverages, over-the-counter as well as prescription medication—the latter of which, chances are, aren't even yours—and a veritable laundry list of substances that you shove into your soft little bodies day after day. The reason I bring up your chemically-induced mind is because I think the lot of you have forgotten my accomplishments, so please allow me to jog your ailing memory: I am the only three-time straight-edge World Heavyweight Champion in WWE history, I am the only Superstar in WWE history to win back-to-back Money in the Bank Ladder Matches at WrestleMania, and don't forget I am the man that did you, the WWE Universe, a favor that you didn't even deserve when I got rid of the Charismatic Enabler Jeff Hardy from this company... forever. But that runs a close #2 to my crowning achievement of using my Anaconda Vice and, for the first time, making the Undertaker [makes the motion on his chest] tap out—I did that. Me. I did that, and I did it all without drugs, I did it all without alcohol, and above all else, I did it all without any help from any of you. So I want somebody, anybody in a position of power to come out here right now and treat me with the respect I have earned, not only as the face of SmackDown, but the poster boy of the entire company, and as the choice of a new generation, I deserve to know who my next opponent is now that I have defeated the all-powerful Undertaker. [Waits amidst the boos of the crowd] Oh, that's right. There isn't anybody left!“

— Phil Brooks
September 25, 2009

„I'd be doing some pretty evil shit.“

— Phil Brooks
Ghost Hunters. October 31, 2006. Talking about if he were a ghost.

„Just… say… no.“

— Phil Brooks
Towards Jeff Hardy. Used as a multiple meaning phrase referring to the fact that Hardy was contemplating hitting Punk, Hardy having yet to sign a new contract extension with WWE in real life, and Hardy's history of being unable to say no to drugs, also real life. July 3, 2009.

Reklama

„Anybody wanna go shoot some pool?“

— Phil Brooks
Ghost Hunters. October 31, 2006. While in a billiards room to the supposed ghosts.

„So all you people here, despite evidence to the contrary, still choose to support a man that for all intents and purposes can't even support himself? OK, OK, so if you're a Jeff Hardy fan, if you're wearing a Jeff Hardy t-shirt, if you're wearing one of his diabolical little handsleeves, God forbid if you have your face painted, I want to see you stand up right now. I want to hear you make some noise! Go ahead, if you love and support Jeff Hardy, let the world know! (Crowd cheers, stands up.) Cameraman, cameraman get a good shot, get a real good shot at all these people. The truth is ladies and gentlemen, I don't blame you. I don't blame anybody here for supporting Jeff Hardy. The people I blame, are their parents. Or let's be realistic here, I said parents, what I should have said was parent. Because it's obviously a single parent situation, just like the way Jeff Hardy grew up. See you people are so concerned with the relationship with your children failing, just like your marriage did, that you acquiesce to their every whim and their every desire. I hate to tell you, this doesn't make you a good parent, Philadelphia, it makes you an enabler. (Crowd boos. Starts chanting for Hardy.) And the fact that you even let your children look up to a guy like Jeff Hardy, just shows that you really don't care what happens to them to begin with. It's a sad situation. So I don't blame anybody here or sitting at home watching this, that supports Jeff Hardy if they're under 17, because they're young and they're, well, they're impressionable. The real problem lies with the parents, it's the parents who don't make a conscious effort to sit their children down and teach them the proper way to live! (Crowd boos.) You see it starts with a Jeff Hardy t-shirt, next thing you know they're smoking a pack of cigarettes, after that, they're drinking a bottle of beer. Right after that they move on to shots of Jack Daniels, which is a gateway drug for marijuana...(Crowd pops for marijuana.) And the fact that you people sit here and cheer that goes to show that I'm telling the truth! How about some old fashioned street drugs? And before you know it they're digging through Mom's purse because they're addicted, they're addicted to prescription medication. (Crowd cheers, Punk mouths,"That's not cool!" to fans.) All of this can be stopped before it's too late! Parents, all you have to do is talk to your children. Sit them down and show them the way, tell them the words that can save their lives, show them that sometimes it's what you don't do that makes you who you are! For weeks, for weeks I've been saying to people like you, just say no. But today I think we should just say yes. Yes to the future of a straight edge, drug free America! Just say yes to the winner of tonight's match, just say yes, to the World Heavyweight Champion! Thank you!“

— Phil Brooks
At Night of Champions 2009

Reklama

„Sometimes it's what you don't do that makes you who you are.“

— Phil Brooks
August 11, 2008 - During a promo with JBL in which JBL wanted him to have a drinking contest.

„Balls... that is disturbing.“

— Phil Brooks
Extreme Championship Wrestling. October 23, 2007. To Balls Mahoney after he described his "date" with Kelly Kelly by chuckling perversely, to which Balls replies, "Yeah, that's what she said too." "I am nobody's stepping stone!" (Towards Chavo) "Unlike you Edge, I show respect to my opponents!"

„Punk: Tonight, the Straight-edge Society becomes the first ever Straight-edge World Unified Tag Team Champions. I came out here for a reason, I came out with a purpose. I'm here to lead my crusade, [Crowd chants you suck] and I've brought my disciples, Luke Gallows and the beautiful Serena with me.
Triple H: Punk, I have been watching Smackdown. And I gotta say, while I'm relieved to know that your straight, this whole I don't drink thing, I don't think anybody really gives a crap, do you know what I mean? [Crowd cheers]
Punk: You're looking at three people who give a crap, and don't try to pretend you know anything about me, or you know anything about Straight-edge, or you know anything about my society at all.
Triple H: No, no, no, no, you're right. I don't know anything about it, I don't get it, Punk, that's the thing. I don't get it, I mean you don't drink, you don't do drugs, you don't smoke. Okay, neither do I. But then again, I don't look like I've been on a week long crack binge with Amy Winehouse! [Serena shakes her head, Punk looks pissed] I'm just saying, have a little pride, man. Pick yourself up, clean yourself off. Maybe take them clippers out of the bag, shave that squirrel off you got on your chin. [Punk grabs his beard and mouths off] Hey, do yourself a favor. Grab a shower, cause I don't know if it's you, Lobotomy Man, or Britney Spears right there, but one of you's got a bad case of swamp butt!
Punk: Alright, are you done? Is amateur comedy hour over? Because I came here to claim those tag titles!“

— Phil Brooks
January 29, 2010

Natępna
Dzisiejsze rocznice
R.A. Salvatore Fotografia
R.A. Salvatore12
amerykański pisarz science-fiction i fantasy 1959
Ruth St. Denis Fotografia
Ruth St. Denis
1879 - 1968
Barbara Stanwyck Fotografia
Barbara Stanwyck
aktorka amerykańska 1907 - 1990
Józef Cyrankiewicz Fotografia
Józef Cyrankiewicz5
polski polityk, premier PRL 1911 - 1989
Następnych dzisiejszych rocznic